העובדים שלכם משקיעים שעות ארוכות בעבודתם, ייתכן שהם נמצאים בעבודה יותר מאשר בביתם. 

בזמנים אלו - מאותם הרגעים בהם העובדים עוזבים את ביתם בדרכם לעבודה, נמצאים בעבודה וחוזרים לביתם, יש להגן עליהם מפני פגיעות. 

אחריות זו מוטלת על כל מעסיק מתוקף החוק וכדי להבטיח שהעובדים יימצאו במקום בטוח שמאפשר להם לשמור על בריאותם, יש להעסיק יועץ בטיחות בעבודה או ממונה בטיחות בעבודה.

תפקידיו של יועץ בטיחות בעבודה

יועץ בטיחות בעבודה מחזיק בידע רב ורשות הכבאות, המשטרה והרשויות המקומיות סומכות עליו שהוא ימצא פתרונות יעילים וימנע סיכונים.

ברוב המקרים יועץ בטיחות בעבודה צבר ניסיון בהנדסת בטיחות או כממונה בטיחות והוכשר באופן שמאפשר לו לסייע לחברות למצוא פתרונות יעילים. בין הפתרונות הללו ניתן לציין: בנייה של תוכניות בטיחות וקבלת אישורים עבור התוכניות הללו מהרשויות, העברה של הדרכות לעובדים בחברה ועריכת סקרי סיכונים. 

נוסף על כך, מסייע יועץ בטיחות בעבודה לבעל העסק לקבל רישיון עסק, לבנות תכנית בטיחות אש, לקבל היתר רעלים ועוד. 

מעבר לכך, מייצג יועץ הבטיחות את בעל העסק מול הרשויות הרלוונטיות: רשויות הכבאות וההצלה, המשרד להגנת הסביבה ומשרד העבודה. 

יועץ הבטיחות בעבודה נדרש גם במקרים של אירועים המוניים בהם יש חשיבות רבה לנושא הבטיחות.

על ידי קבלת שירות מיועץ בטיחות מקצועי, יוכל כל בעל עסק לשמור על בריאותם של העובדים ועל ידי כך גם לשפר את איכות העבודה שלהם.

ייעוץ בטיחות מותאם לכל עסק

לצד נהלי הבטיחות הקבועים לפיהם צריך כל עסק לפעול, יש לכל עסק מאפיינים משלו. 

סוג העבודה, מיקומה, המכשור, החומרים והאביזרים בהם משתמשים העובדים הם חלק בלתי נפרד מהמאפיינים של העסק וכדי שהעובדים יהיו בטוחים, יש להתאים את ההתנהלות לכל עסק באופן אישי. 

כדי לבצע את ההתאמה בצורה הטובה ביותר, חשוב לפנות אל יועץ בטיחות בעבודה שצבר ניסיון בתחום.

במידה שאתם מעוניינים לקבל שירות מיועץ בטיחות מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו - Safety On

החברה שלנו מתמחה במתן ייעוץ בטיחות בעבודה לחברות ומפעלים כאשר שירותינו כוללים בין היתר: יישום תקן 18001, ייעוץ ארגונומי, יועץ בטיחות, הדרכות בטיחות והכנת מקום העבודה למצבי חירום.

יועץ בטיחות בעבודה

Safety On - הבטיחות מעל הכל

קבלת ייעוץ בטיחות בעבודה מאתנו תאפשר לכם לשמור על העובדים, לצמצם את תדירות החלפתם, להפחית את הסיכונים לתאונות עבודה ואת העלויות העקיפות במקרים של תאונות עבודה, להקטין את הפרמיה, לשפר את התחושה של העובדים, את התדמית של העסק ולייעל את העבודה.

 כדי להתאים את השירות באופן אישי אנו מתייחסים לכל הצרכים של החברה בעולם המודרני.

 ניסיוננו הרב יבטיח לכם ולעובדים סביבת עבודה בטוחה ושיפור באיכות העבודה.

במידה ואתם מעוניינים לקבל מאיתנו ייעוץ בטיחות בעבודה או שירות בכל נושא אחר, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, המייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

  • בית קמה, ישראל
  • נותנים שירותים בפריסה ארצית