כאשר מעסיקים עובדים בחברה, אין להניח שהעובדים בקיאים בכל הקשור לשמירה על בטיחות בעבודה, לכן, חשוב להעביר להם את כל המידע החיוני במסגרת הדרכות בטיחות בעבודה. 

באמצעות הדרכות בטיחות בעבודה והפנמת המידע יקפידו העובדים לשמור על כל כללי הבטיחות ויהיה ניתן להפוך את מקום העבודה לבטוח ונעים. 

למעשה, תקנות הבטיחות מחייבות את המעסיק במקום עבודה להדריך את עובדיו בדבר כל הסיכונים במקום העבודה, על דרכי עבודה בטוחות למניעתם ולמסור לעובד תמצית מידע בכתב אודות אותם סיכונים.

מעבר לכך, כל בעל עסק שואף לשמור על העובדים שלו מפני סיכונים – הרי שמדובר על חובה מוסרית.

אילו סיכונים ניתן למנוע באמצעות הדרכות בטיחות לעובדים?

באמצעות הדרכות בטיחות וגהות ניתן למנוע תאונות עבודה ומחלות מקצוע שונות, כתוצאה מכך ניתן גם למנוע נזקים כלכליים. 

שמירה על העובדים ומניעת תאונות עבודה ומחלות מקצוע תפחית את ימי המחלה ואת תדירות החלפת העובדים - דבר שיסייע לבעל העסק לייעל את העבודה ולחסוך כספים. 

השפעה חיובית נוספת של שמירה על בטיחות העובדים היא שיפור התדמית של העסק - כך שגם העובדים עצמם וגם הלקוחות של העסק יעריכו את החברה.

הדרכת בטיחות לעובדים - נושאי ההדרכה

הדרכת בטיחות לעובדים בעבודה יכולה לכלול נושאים מגוונים, כאשר יש תחומים שנוגעים לכל סוגי העסקים ויש תחומים שמייחדים עסקים מסוימים (למשל: חברות שעוסקות בעבודות בגובה, לייזר, חומרים מסוכנים, שינוע ועוד). 

בין מגוון נושאי ההדרכות ניתן לציין למשל: הכשרות ותרגולים למצבי חירום, בטיחות במעבדה, בטיחות במטבח, בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים, עבודה נכונה עם ציוד מגן אישי, בטיחות אש וחשמל, בטיחות בסביבת העבודה והדרכות בנושאים אחרים. 

באמצעות הדרכות ממוקדות יוכל המעסיק לחסוך זמן ולספק לעובדים סביבת עבודה נאותה ומוגנת.

Safety On - הדרכות שמתאימות לעסק שלכם באופן אישי

הדרכות בטיחות לעובדים יכולות להציל חיים, למנוע תביעות ונזקים כלכליים, על כן, חשוב מאוד עבור כל בעל עסק להקפיד על כך שהן יבוצעו.

 יחד עם זאת, כדי שההדרכות יתבצעו בצורה נכונה, חשוב לבחור בחברה שמתמחה בתחום וצברה ניסיון נרחב בהעברת הדרכות בטיחות שמותאמות לצרכי העסק. 

במידה שאתם בעלי עסק, תוכלו לפנות אל החברה שלנו - Safety On ולקבל מאתנו שירות מקצועי ואמין. 

החברה שלנו מתמחה במתן שירותי בטיחות למגוון חברות, כאשר אנו מתייחסים לכל הצרכים של העסק במטרה להתאים לו את השירות באופן אישי ולוודא שהשירותים מותאמים לשינויים שחלים בעולמנו. 

בין מגוון השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו, אנו מעבירים גם הדרכות בטיחות ומשתמשים במודלים מוכחים בשטח. 

באמצעות ההדרכות שלנו, יצליחו העובדים להפנים את כללי הבטיחות ולהתנהל בהתאם, בצורה זו יהיה ניתן להפחית סיכונים רבים, לשמור על בריאותם של העובדים, לשפר את התדמית של העסק, לשפר את רמת העבודה ולהפחית את ההוצאות הכספיות.

במידה שאתם מעוניינים לקבל מאתנו שירות או לשאול שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, המייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

  • בית קמה, ישראל
  • נותנים שירותים בפריסה ארצית